Doručení na adresu


GLS

GLS Czech Republic nabízí balíkové a expresní služby v České republice a klade přitom důraz na prvotřídní kvalitu. Moderní IT řešení zajišťují jednoduchost, bezpečnost a komfort spolupráce s GLS. Při převzetí zásilky zkontrolujte, zde je obal neporušený. Tím, že zásilku převezmete, stvrzujete, že jste zboží převzali bez viditelných závad. Sdělte řidiči, pokud je obal poškozený. Pokud až po převzetí a rozbalení zjistíte, že je obsah zásilky poškozený, informujte přepravce do 3 pracovních dnů. Doporučujeme, abyste si ihned při rozbalení pořídili fotodokumentaci zásilky.

  Česká pošta - Balík Do ruky

  Balík Do ruky od České pošty přijede za Vámi, kam jen budete chtít, o čase doručení se předem dozvíte prostřednictvím SMS a e-mailu, opětovně pak také v den doručení. Prostřednictvím internetu si můžete změnit čas nebo způsob doručení. V některých lokalitách Vám Česká pošta nabízí také možnost odpoledního doručování, které Vám poštovní doručovatel oznámí předem. Na stránkách České pošty, konkrétně v systému Track and Trace, můžete neustále sledovat cestu své zásilky. Pokud nebudete zastiženi, bude pro Vás balík připraven k vyzvednutí na nejbližší poště.

  Paletová přeprava

  Pokud si zvolíte tenhle druh přepravy, znamená to, že Váš nákup je složitý k doručení, proto vybereme tu nejvhodnější dopravu pro zvolené produkty. Informace o čase doručení se předem dozvíte prostřednictvím e-mailu.


  Osobní odběr


  U nás na prodejně

  Objednané zboží si můžete vyzvednout na naší adrese. Stačí v objednávce zvolit možnost Osobní odběr. Jakmile bude zboží připraveno k vyzvednutí, pošleme vám informační e-mail. Naší adresu naleznete v kategori Kontakty.

  GLS - ParcelShop

  Pro vyzvednutí balíku mají příjemci k dispozici více než 1000 výdejních míst po celé České republice. Balíky lze vyzvednout bez zdlouhavého čekání ve frontě, příjemce je většinou obsloužen okamžitě. Příjemce se nemusí časově vázat na kurýra a balík si vyzvedne až se mu to hodí. Na vyzvednutí balíku je pět pracovních dní. Příjemce může za balík platit i ve výdejním místě dobírkou v hotovosti a někde i kartou.