Velmi často se setkáváme se situací, kdy zákazníkovi nevyhovuje rozměr nebo potřebuje nějakým způsobem poupravit námi nabízenou voliéru či klec, anebo má úplně jinou představu a chce vytvořit zakázku zcela na míru.

To pro nás ovšem není žádný problém!

Denně se s tímto potkáváme a vždy jsme maximálně nápomocni a otevřeni zákazníkovi vyjít ve všem vstříc, případně poradit a společnými silami vytvořit výrobek přesně podle jeho představ.

Pokud máte stejný problém, nebo máte doma omezený prostor pro pokojovou voliéru v bytě, nebo potřebujete vymyslet venkovní voliéru přesně do vybraného prostoru, případně některé strany zešikma, tak jste u nás správně, nic pro nás není problém.

Postup je takový, že zákazník nám telefonicky nebo písemně sdělí své požadavky, přání a představy. V případě, že si zákazník neví úplně rady, tak společným jednáním a prohlížením předešlých realizací vymyslíme, jak by měl výsledek vypadat. Pokud se jedná o opravdu velký atyp, nebo jde o velkou stavbu, tak rádi přijedeme na zaměření osobně. Poté vypracujeme nezávaznou nabídku, pokud se domluvíme následuje výroba a poté případně montáž, nebo si zákazník výrobek smontuje sám.

V případě, že máte zájem o voliéru na míru, zavolejte nám nebo nám pošlete email, a my se Vám budeme ihned věnovat. Těšíme se na případnou spolupráci!